Suteki Shinsukekun

Danzig - Autumn Moon, Mr Prospector

Gr.3 vítěz, který dokázal zaběhnout 1600 metrů za 1:32,00

Syn jednoho z nejúspěšnějších otců plemeníků historie plnokrevníka Danziga

Z vynikající rodiny, matka pravou sestrou Gr.1 vítěze a plemeníka Lyciuse


Připouštěcí poplatek 2016
zatím nestanoven

věkst.I.II.III.zisk
2211013,470.000 Y
31021098,819.000 Y
430002,400.000 Y
51210353,624.000 Y
650000 Y
celkem32423168,313.000 Y

2letý: vítězně debutoval mezi nezvítězivšími
3letý: 1. Keisei Hai Autumn Handicap (Gr.3, 1600 m), Arlington Cup (Gr.3, 1600 m), 4. Mainichi Broadcast Swan Stakes (Gr.2, 1400 m)
4letý: 5. Capital Stakes (L, 1600 m)
5letý: 1. Kochi Stakes (L, 1600 m), 3. Silk Royad Stakes (Gr.3, 1200 m), Keisei Hai Autumn Handicap (Gr.3, 1600 m), Yodo Tankyori Stakes (L, 1200 m), 4. Hokkaido Sprint Cup (Gr.3, 1000 m) 

Danzig (USA)
1977, b [IC]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN)
1954, br
Nearco (ITY)
1935, br [BC]
Pharos (GB) , 1920, db [I]
Nogara (ITY) , 1928, b
Lady Angela (GB)
1944, ch
Hyperion (GB) , 1930, ch [BC]
Sister Sarah (GB) , 1930, br
Natalma (USA)
1957, b
Native Dancer (USA)
1950, gr [IC]
Polynesian (USA) , 1942, br [I]
Geisha (USA) , 1943, ro
Almahmoud (USA)
1947, ch
Mahmoud (FR) , 1933, gr [IC]
Arbitrator (USA) , 1937, b
Pas de Nom (USA)
1968, db
Admiral's Voyage (USA)
1959, db
Crafty Admiral (USA)
1948, b
Fighting Fox (USA) , 1935, b
Admiral's Lady (USA) , 1942, br
Olympia Lou (USA)
1952, br
Olympia (USA) , 1946, b [B]
Louisiana Lou (USA) , 1944, br
Petitioner (GB)
1952, b
Petition (GB)
1944, db [I]
Fair Trial (GB) , 1932, ch [B]
Art Paper (GB) , 1933, br
Steady Aim (GB)
1943, b
Felstead (GB) , 1925, b
Quick Arrow (FR) , 1937, br
Autumn Moon (USA)
1995, b
Mr Prospector (USA)
1970, b [BC]
Raise a Native (USA)
1961, ch [B]
Native Dancer (USA)
1950, gr [IC]
Polynesian (USA) , 1942, br [I]
Geisha (USA) , 1943, ro
Raise You (USA)
1946, ch
Case Ace (USA) , 1934, b
Lady Glory (USA) , 1934, br
Gold Digger (USA)
1962, b
Nashua (USA)
1952, b [IC]
Nasrullah (IRE) , 1940, b [B]
Segula (USA) , 1942, db
Sequence (USA)
1946, db
Count Fleet (USA) , 1940, br [C]
Miss Dogwood (USA) , 1939, db
Lypatia (FR)
1975, b
Lyphard (USA)
1969, b [C]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN) , 1954, br
Natalma (USA) , 1957, b
Goofed (USA)
1960, ch
Court Martial (GB) , 1942, ch [B]
Barra (FR) , 1950, ch
Hypatia (GB)
1968, ro
High Hat (GB)
1957, ch
Hyperion (GB) , 1930, ch [BC]
Madonna (GB) , 1945, ch
Purple Queen (GB)
1960, gr
Grey Sovereign (GB) , 1948, gr [B]
Crimson (GB) , 1951, ch

Suteki Shinsukekun je synem hřebce DANZIG, vítěze 3 dostihů ze 3 startů, 32.400 $. V chovu od roku 1981, penzionován v roce 2004. Otec 198 BT vítězů (18% potomků dostihového věku).

Mimořádně úspěšný otec plemeníků.

Nejúspěšnější synové DANZIGA v chovu: DANEHILL (Mnohonásobný šampión plemeníkù, otec 347 BT vítězů), GREEN DESERT (Otec 93 BT vítězů), ANABAA (Otec 88 BT vítězů), BELONG TO ME (Otec 70 BT vítězů), LANGFUHR (Otec 65 BT vítězů), NATIONAL ASSEMBLY (Otec 56 BT vítězů), CHIEF’S CROWN (Otec 47 BT vítězů), HONOR GRADES (Otec 32 BT vítězů), PINE BLUFF (Otec 32 BT vítězů), POLISH PRECEDENT (Otec 31 BT vítězů), DAYJUR (Otec 27 BT vítězů), WAR FRONT (Otec 27 BT vítězů), BOUNDARY (Otec 23 BT vítězů), PERUGINO (Otec 22 BT vítězů), MUJAHID (Otec 20 BT vítězů), FOXHOUND (Otec 19 BT vítězů), BUROOJ (Otec 17 BT vítězů), MAROOF (Otec 14 BT vítězů), KASHANI (Otec 13 BT vítězů), EAYGLE EYED (Otec 12 BT vítězů), ZIETEN (Otec 12 BT vítězů), ADJUDICATING (Otec 10 BT vítězů), DEERHOUND (Otec 9 BT vítězů), LURE (Otec 7 BT vítězů) atd.

Nejúspěšnější potomci otce Danzig
  • DAYJUR (hř., nar. 1987, z matky po Mr Prospector), 1. Ladbroke Sprint Cup, Gr.1, Prix de l’Abbaye de Longchamp, Gr.1
  • DANCE SMARTLY (kl., nar. 1988, z matky po Smarten), 1.Breeders’ Cup Distaff, Gr.1, 3. Beverly D Stakes, Gr.1
  • CHIEF’S CROWN (hř., nar. 1982, z matky po Secretariat), 1. Breeders’ Cup Juvenile, Gr.1, Travers Stakes, Gr.1, Blue Grass Stakes, Gr.1
  • AD VALOREM (hř., nar. 2002, z matky po Relaunch), 1. Queen Anne Stakes, Gr.1, Middle Park Stakes, Gr.1
  • LIBRETTIST (hř., nar. 2002, z matky po Alleged), 1. Prix du Moulin de Longchamp, Gr.1, Prix Messidor, Gr.3
  • POLISH PRECEDENT (hř., nar. 1986, z matky po Buckpasser), 1. Prix du Moulin de Longchamp, Gr.1, 1. Prix Jacques Le Marois, Gr.1
  • GOLDEN SNAKE (hř., nar. 1996, z matky po High Line), 1. Prix Jean Prat, Gr.1, Preis von Europa, Gr.1
  • ANABAA (hř., nar. 1992, z matky po Gay Mecene), 1. July Cup, Gr.1, Prix Maurice de Gheest, Gr.1
  • MAROOF (hř., nar. 1990, z matky po Bustino), 1. Queen Elizabeth II Stakes, Gr.1, Vintage Stakes, Gr.3
  • PAS DE REPONSE (kl., nar. 1994, z matky po Mr Prospector), 1. Cheveley Park Stakes, Gr.1, Prix de Meautry, Gr.3
  • ELNADIM (hř., nar. 1994, z matky po Exclusive Native), 1. July Cup, Gr.1, Diadem Stakes, Gr.2
  • DANEHILL (hř., nar. 1986, z matky po His Majesty), 1. Ladbroke Sprint Cup, Gr.1, Cork & Orrery Stakes, Gr.3
  • MUJAHID (hř., nar. 1996, z matky po Storm Cat), 1. Dewhurst Stakes, Gr.1, 3. 2000 Guineas, Gr.1
  • POLISH PATRIOT (hř., nar. 1988, z matky po Filiberto), 1. July Cup, Gr.1, Cork & Orrery Stakes, Gr.3
  • POLONIA (kl., nar. 1984, z matky po Round Table), 1. Prix de l'Abbaye de Longchamp, Gr.1, Lowther Stakes, Gr.2
  • PINE BLUFF (hř., nar. 1989, z matky po Halo), 1. Preakness Stakes, Gr.1, Arkansas Derby, Gr.2
  • DANZIG CONNECTION (hř., nar. 1983, z matky po Sir Ivor), 1. Belmont Stakes, Gr.1, Peter Pan Stakes, Gr.1
  • LOTKA (kl., nar. 1983, z matky po Gallant Man), 1. Acorn Stakes, Gr.1, Black Helen Handicap, Gr.2
  • SHAADI (hř., nar. 1986, z matky po Hoist The Flag), 1. Irish 2000 Guineas, Gr.1, St. James' Palace Stakes, Gr.2
  • AGNES WORLD (hř., nar. 1995, z matky po Seattle Slew), 1. July Cup, Gr.1, Prix de L'Abbaye de Longchamp, Gr.1

Autumn Moon, neběhala. Pravá sestra LYCIUS, TERESHKOVA. Matka 8 potomků dostihového věku, 7 startujících, 5 vítězů mj.:

  • SUTEKI SHINSUKEKUN, (hř., nar. 2003 po Danzig), viz plemeník
  • INDY MOON (val., nar. 2002 po A.P. Indy), 8 vítězství, 142.938$
  • WILDCAT FORMATION (val., nar. 2008 po Forest Wildcat), 4 vítězství, 57.124$
  • Keg Party (hř., nar. 2010 po Any Given Saturday), 4 vítězství, 10 umístění, 105.228$, 3. Brooks Fields Stakes, L, Independence Day Stakes, L
  • CYCLE OF LIFE (Spinning World), vítězka, matka mj.:
    • Saving Kenny (Footstepsinthesand), 3. Zawawi Cup, Gr.3  

 

Lypatia, vítězka ve třech letech ve Francii, 2. Prix d'Alencon; vítězka ve čtyřech letech v USA. Matka 10 potomků, 8 vítězů mj.:

  • LYCIUS (hř. po Mr. Prospector), vítěz ve dvou letech ve Francii, 1. Prix du Haras de la Huderie, L, 2. Prix du Haras de Fresnay-Le-Buffard Jacques Le Marois, Gr.1, Prix de la Salamandre, Gr.1, Prix Djebel, L, 3. Emirates Prix du Moulin de Longchamp, Gr.1; vítěz ve dvou letech v Anglii, 1. Newgate Stud Middle Park Stakes, Gr.1, 2. General Accident Two Thousand Guineas, Gr.1, Carroll Foundation July Cup, Gr.1; 3. Airlie Coolmore Irish Two Thousand Guineas, Gr.1
  • AKABIR (hø. po Riverman), 3 vítězství ve Francii, 1. Prix des Gravilliers; 3 vítězství v USA, $364,903, 1. Dixie Hdcp, Gr.2, Bougainvillea Hdcp, Gr.2, 2. Bowling Green Hdcp, Gr.1, Pan American Hdcp, Gr.1, 3. Sword Dancer Hdcp, Gr.1, W. L. Mc-Knight Invitational Hdcp, Gr.2, Seneca Hdcp, Gr.3, 4. Hialeah Turf Cup Hdcp, Gr.1
  • TERESHKOVA (kl. po Mr. Prospector), 3 vítězství ve Francii, 1. Prix de Cabourg, Gr.3, 2. Prix Robert Papin, Gr.2, Prix de Seine-et-Oise, Gr.3, Prix du Bois, Gr.3, 3. Prix Morny, Gr.1; 2. Moyglare Stud Stakes, Gr.1; 3 vítìzství v UAE. Matka Kriskova (vítěz ve dvou letech, 3. Stardom Stakes, L), bába SAINT BAUDOLINO (Prix Guillaume d'Ornano, Gr.2, Prix De Guiche, Gr.3, 2. Prix Du Jockey-Club, Gr.1)
  • BOOK COLLECTOR (kl. po Irish River), 1. Scythe Hdcp, L. Matka 7 vítězů mj.:
    • LITERARY, vítězka. Matka Valain (2. Grand Prix Inter Regional des 3 Ans, L)
  • Sit Alkul, neumístěná. Matka:
    • EDDINGTON, 1. Gommagomma Challenge, Gr.1, Sea Cottage Stakes
    • Sonic Saphire, umístěná. Matka Queen of Fire (3. Michael Seely Memorial Fillies' Stakes, L)
  • PATRIA (kl. po Mr. Prospector), vítězka ve dvou letech v Anglii. Matka vítězů, bába GORONGOSA (1. Gold Bowl Stakes, Gr.2, Racing Association Handicap, Gr.3)
  • BRITTON'S MILL, 8 vítězství
  • CHICO VALDEZ, 1 vítězství na rovinách, 5 vítězství na překážkách
  • LYPHEY, 5 vítězství v USA 

SUTEKI SHINSUKEKUN debutoval v chovu v roce 2011, první ročník dvouletých se představil na dráze v roce 2014.

Výsledky potomků podle roku narození

ročníkst.pot.vítězůI.um.zisk
201270019122.100 Kč
201310339140.830 Kč
celkem173328262.930 Kč

* data potomků trénovaných mimo ČR a SR nemusí být kompletní

Nejúspěšnější potomci
  • Incognito (POL) (hř., nar. 2014 z Inicjatywa po Juror), 2 vítězství, 9 umístění, 44.230 PZl, 2. Nagroda Rulera (L), 4. Nagroda Iwna (L
  • GALIS (hř., nar. 2013 z Ghalaphade po Galileo), 5 vítězství, 240.054 Kč, 2. Velká cena BBAG (I.k., 2000 m), 4. Cena Masise (I.k., 1200 m)
  • FIONYS (hř., nar. 2013 z Fione po Rainbows for Life), 1 vítězství, 36.000 Kč
  • LORIE (kl., nar. 2013 z Lymondka po Black Sam Bellamy), 1 vítězství, 39.000 Kč, 1. Cena EBF (III.k., 1800 m)   
Výsledky potomků podle roku narození na překážkách

ročníkst.pot.vítězůI.um.zisk
2012200413.500 Kč
celkem200413.500 Kč

* data potomků trénovaných mimo ČR a SR nemusí být kompletní

Suteki ShinsukekunSuteki Shinsukekun
Hřebčín Střelice
MVDr. Eduard Kubíček, 783 81 Střelice u Uničova 25
+420 585 053 166, +420 605 284 591
+420 585 053 166
mapa
Kontaktní osoba
Ing. Andrea Pavlů, +420 605 284 591
Připouštěcí poplatek 2016
zatím nestanoven
Vyzkoušejte spojení své klisny s plemeníkem SUTEKI SHINSUKEKUN na Blacktype Pedigree

Plemeník SUTEKI SHINSUKEKUN není na Blacktype Pedigree zařazen do služby Sponsored Hypomating, musíte proto pro využítí služby Hypomating mít Premium účet na stránce Blacktype Pedigree.